Umowy

prawnik warszawa

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w zakresie obsługi i przygotowywania umów handlowych.

Naszym Klientom udzielamy wsparcia w negocjacjach warunków umów, konstruowaniu projektów umów, doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań kontraktowych, a akże opiniujemy umowy i poddajemy je ocenie prawnej.

Jesteśmy również do dyspozycji naszych Klientów w razie problemów z interpretacją zapisów umów oraz oceny ich konsekwencji i skutków prawnych.

Udzielamy aktywnego wsparcia w razie wystąpienia problemów z realizacją umów. W razie takiej potrzeby udzielamy wsparcia w zakresie mediacji, przygotowujemy także pozwy i reprezentujemy Klientów w sporach sądowych powstałych na tle niewykonywania bądź niewłaściwego wykonywania zobowiązań umownych.

Nasze zainteresowanie budzą w szczególności umowy odnoszące się do nowych technologii: umowy wdrożeniowe, umowy licencyjne, dot. praw autorskich, praw do znaku, itd.

Inne rodzaje umów z którymi najczęściej mamy doczynienia są to umowy: najmu, dzierżawy, o dzieło, zlecenia, usługi , sprzedaży, darowizny, komisu, franczyza, faktoring, usług telekomunikacyjnych i inne.

Przygotowujemy również statuty oraz umowy spółek handlowych.

Contact Form