Prawnik Odszkodowania

prawnik warszawa

Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc prawną w postępowaniach odszkodowawczych, prowadzonych zarówno przed ubezpieczycielem, sprawcą, a także sądem.

W przypadku udzielania przez naszych prawników pomocy prawnej, Państwo cały czas pozostają dysponentem roszczenia i decydują, czy dane odszkodowanie Państwa satysfakcjonuje.

Pomoc profesjonalnego prawnika dla osoby poszkodowanej jest bardzo ważna i często niezbędna. Zdarza się, że już na początkowym etapie ubiegania się o odszkodowanie, poszkodowany popełnia błędy, które utrudniają, a czasem wręcz uniemożliwiają mu uzyskanie odszkodowana adekwatnego do jego szkody.

Jeżeli starasz się o odszkodowanie, pomożemy uzyskać satysfakcjonującą wysokość.

Staramy się tak kształtować model współpracy oraz zasady wynagrodzenia aby odpowiadały one osiągniętemu rezultatowi i korzyściami dla naszego Klienta.

Należy pamiętać, że przedsiębiorstwa ubezpieczeniowe prowadzą profesjonalną działalność gospodarczą, a więc skierowane są przede wszystkim na jak największe zyski. Wypłata odszkodowań oznacza, że zysk z działalności ubezpieczeniowej będzie mniejszy. Nie może, więc dziwić niechęć ubezpieczycieli do wypłaty odszkodowań.

Ubezpieczyciele są to bardzo dobrze zorganizowane korporacje finansowe, zatrudniające wielu fachowców z różnych dziedzin, w tym bardzo dobrych prawników. W takiej sytuacji poszkodowany, często sam, staje naprzeciw dobrze zorganizowanego podmiotu - doskonale znającego swoje prawa. Należy mieć na uwadze, że to on ubezpieczyciel przygotowuje umowę ubezpieczeniową, doskonale zna jej zapisy oraz wszelkie inne niezbędne przepisy oraz procedury prawne.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Contact Form